Hledat

Kamenná prodejna AUTOMAX

Dopřáváte svému vozu dárky k narozeninám? Ne, není to ztřeštěné, je naprosto normální, že se vůz po čase stane dalším členem vaší plnohodnotné domácnosti. Jak by také ne, když je velmi důležitou a ne zrovna levnou součástí každé rodiny. Pokud tedy i vy patříte mezi ty, kteří se netají svou láskou ke svému automobilu, zbystřete. Naše senzační autodoplňky vám totiž pomohou váš rodinný klenot ještě více oživit. Pokud navíc bydlíte v Hradci Králové, můžete nás navštívit i osobně.

Kvalitní a přitom cenově dostupné zboží

Myslíte si, že se v dnešní době nedají již sehnat kvalitní a přitom cenově dostupné autodoplňky? Hradec Králové a tamní obyvatelé vás jistě přesvědčí o opaku. Právě v tomto malebném městě ČR máme svou kamennou prodejnu, která svým zákazníkům plní sny již 27 let. Pokud ovšem nejste místní, nesmutněte, vlastníme jako dnes již všichni svůj eshop, na kterém si to samé zboží vyberete z pohodlí svého domova. Díky naším perfektním znalostem v oboru auto-moto, od nás navíc dostanete i odborné rady a tipy, které vám pomohou nejen s výběrem skvělých doplňků pro váš vůz i vás samotné.

Něco pro vůz, řidiče i nejmenší členy rodiny

Díky obrovskému množství skladových zásob, si můžeme dovolit uspokojit téměř každé zákazníkovo přání. Vybrat si tak můžete autodoplňky nejen pro svůj vůz, ale i pro sebe. V nabídce máme například kvalitní čepice, klíčenky či luxusní loketní opěrky, které vám dopřejí vynikající komfort. Vybrat si můžete i vyhřívané potahy, autokoberce či například tuningovou sadu pro váš vůz. Navíc rovněž myslíme i na vaše ratolesti a na jejich bezpečí. Tudíž si u nás můžete vybrat i kvalitní autosedačky, které jsou při transportu našich ratolestí nezbytností. Meze se vaší fantazii rozhodně nekladou, tudíž dopřejte svému vozu vše, po čem jeho motorové srdce touží.

Napište nám

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Obratem se Vám ozveme.